نایب قهرمانی تیم هیأت هندبال نجف‌آباد

نایب قهرمانی تیم هیأت هندبال نجف‌آباد در مسابقات هندبال ساحلی جنوب کشور

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بوشهر، این مسابقات انتخابی تیم ملی با حضور ۱۲ تیم بصورت دوره ای و حذفی در زمین ساحلی بوشهر برگزارشد که در پایان پیام صنعت اصفهان، هیأت هندبال نجف آباد و اتحاد جنوب برازجان اول تا سوم شدند.

رقابتهای قهرمانی هندبال ساحلی کشور در دو منطقه شمال و جنوب با راه یافتن هشت تیم از جمله تیم هیأت هندبال نجف‌آباد به مرحله نیمه‌نهایی به اتمام رسید.

به گزارش خبرنگار بی‌باک، رقابتهای هندبال ساحلی قهرمانی کشور در بخش مردان در حالی به کار خود پایان داد که این رقابتها در دو منطقه شمال و جنوب و با معرفی هشت تیم برای برگزاری مرحله نیمه نهایی این مسابقات در عید فطر برگزار شد.

بر این اساس این دوره از رقابتها با حضور ۲۲ تیم در دو منطقه شمال و جنوب کشور دنبال شد که در نهایت از منطقه شمال چهار تیم هیات هندبال نوشهر، بیمه کارآفرین ارومیه، قوی سپید انزلی و سروری نور با ایستادن در رده اول تا چهارم جواز حضور در مرحه نهایی را کسب کردند. در منطقه جنوب نیز رقابتها با کسب عنوان اول تا چهارم توسط تیم های هیات هندبال نجف آباد، پوریای ولی برازجان، پیام صنعت فولاد سپاهان و اتحاد جنوب برازجان به پایان رسید.

طبق اعلام کمیته هندبال ساحلی فدراسیون هندبال مرحله نیمه نهایی این رقابتها با حضور هشت تیم برتر عید فطر امسال به میزبانی یکی از تیم های حاضر در این مسابقات برگزار می شود. با توجه به این موضوع هنوز میزبان مرحله فینال این رقابتها مشخص نشده و باید دید کدام یک از تیم ها قصد میزبانی این مسابقات را دارند.

قرار است فدراسیون هندبال ایران در این رقابتها بازیکنان را مورد ارزیابی قرار دهد تا در نهایت اردوهای تیم ملی با حضور برترین بازیکنان برای اولین حضور تیم ملی هندبال ساحلی در بازیهای ساحلی ویتنام تشکیل شود.

منبع: فدراسیون هندبال

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *