افتتاح ساختمان درمانگاه فوق تخصصی مجتمع خدماتی درمانی و دارالشفا حضرت قمر بنی‌هاشم (ع)

مدیرعامل انجمن خیریه قمر بنی‌هاشم نجف‌آباد در گفتگو با اصفهان امروز به افتتاح ساختمان درمانگاه فوق تخصصی مجتمع خدماتی درمانی و دارالشفا حضرت قمر بنی‌هاشم (ع) اشاره کرد و افزود: بخش اداری و مسکونی این ساختمان در اردیبهشت امسال به بهره‌برداری رسید. وی گفت: بخش مسکونی برای پزشکانی که از شهرستان‌های دیگر برای ویزیت بیماران به این مرکز مراجعه می‌کنند در نظر گرفته‌شده که در رفت و آمد دچار مشکل نشوند. علی سلیمان نژاد تصریح کرد: کارهای عمرانی و تعمیراتی درمانگاه نیز به پایان رسیده و این درمانگاه به‌عنوان درمانگاه فوق تخصصی بعد از ماه مبارک رمضان به بهره‌برداری می‌رسد.

وی بابیان اینکه این مجتمع در زمینی به مساحت ۸ هزار مترمربع احداث‌شده افزود: زیربنای این مجموعه ۶ هزار و ۵۰۰ مترمربع و در چهار طبقه است. وی افزود: این درمانگاه مجهز به پیشرفته‌ترین تجهیزات پزشکی و شامل قسمت‌هایی مانند آزمایشگاه، سونوگرافی، ماموگرافی، رادیولوژی، دندان‌پزشکی، او پی جی و تراکم استخوان هست که بعد از نصب دستگاه‌ها کار خود را شروع خواهد کرد.

این خیر نجف‌آبادی در ادامه آمار بیماران تحت پوشش انجمن خیریه قمر بنی‌هاشم را ۴ هزار نفر اعلام کرد و بیان داشت: این بیماران در حال حاضر در شهرستان‌های نجف‌آباد و غرب استان از خدمات درمانی خیریه قمر بنی‌هاشم نجف‌آباد استفاده می‌کنند.
وی افزود: علاوه بر استفاده درمانی نیمی از مددجویان انجمن از مساعدت‌های مالی نیز به‌صورت سبد کالا ماهیانه بهره‌مند می‌شوند که به مناسبت ماه مبارک رمضان اقلام این سبد را افزایش دادیم.

** مجهزترین سالن آمفی‌تئاتر شهرستان در دست‌ساخت است

مدیرعامل انجمن خیریه قمر بنی‌هاشم نجف‌آباد به قسمت دیگر این مجتمع خدماتی درمانی اشاره کرد و افزود: سالن آمفی‌تئاتر با کامل‌ترین تجهیزات و استانداردهای لازم با ظرفیت بالای ۹۰۰ نفر به‌منظور برپایی همایش‌های پیشگیری و درمان بیماری‌ها ونیز برگزاری جشن همت عالی ساخته‌شده است که می‌تواند علاوه بر بهره‌برداری انجمن در اختیار مردم و سازمان‌های دولتی و خصوصی نیز قرار گیرد.

عضو هیات مدیره انجمن حمایت از خانواده زندانیان نجف‌آباد با اشاره به حضور خود در برنامه تلویزیونی یک شهر ضیافت گفت: این برنامه مدت سه سال است که شب‌های ماه مبارک رمضان برگزار و از خیریه‌های شاخص استان برای کمک به آزادی زندانیان دعوت می‌شود که امسال شب ششم ماه رمضان با دعوت از انجمن قمر بنی‌هاشم و دیگر خیرین شهرستان نجف‌آباد در این برنامه حضور داشتیم و مبلغ ۲۵ میلیون تومان برای آزادی ۳ زندانی کمک کردیم.

منبع:اصفهان امروز

دیدگاه خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *